Sanal Uygulama
HAKKIMIZDA
Global Mobilya, toplam kalite anlayışı ile hareket eden, yüksek kaliteli ve çok kapsamlı ürün çeşitliliğinde thermoform edilebilen 3-D ve 2-D dekoratif folyo üretim ve satış şirketidir.

AR-GE konusunda ciddi çalışmalar yapan ve ilerici adımlar atan Global Mobilya, Türkiye'nin bu alandaki tek üretim yatırımına sahip, modern fabrikası ve örnek ekibi ile piyasada saygınlığı olan ve bölgesinde lider konumunda bir kurumdur.

20 yılı aşkın tecrübesiyle dekoratif folyo sektöründe olan firmamız, Türkiye'nin bu alanda kurulmuş ilk satış ve ilk üretim şirketi olma ayrıcalığına sahiptir.

Müşterilerimize her zaman en iyi servisi vermeyi ilke edinen firmamız ürün çeşitliliği, esnek yapısı ve örnek ekibi ile ulusal ve uluslararası arenalarda etkin bir oyuncudur. Global Mobilya, sahip olduğu ürün gamı ve kalitesiyle her zaman gelişmelere öncülük etmekte ve girdiği pazarlarda kısa sürede liderliğe oynamaya devam etmektedir.

Bizimle beraber bu yolda yürüyen ekibimiz ve siz kıymetli müşterilerimiz ile her gün daha iyiyi zorlayarak büyümek, gelişmek ve geliştirmek en büyük hedefimizdir.
ŞİRKET BİLGİLERİ
6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu'nun Gereği;

GLOBAL MOBİLYA İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YETKİLİLER; ÖMER TİMUR - TUĞRUL TİMUR (MÜDÜR MÜNFERİDEN)

SERMAYE; 5,500,000,00

BİLGİLERİNİZE
Global Mobilya İnş. Tur. San Ve Tic. Ltd. Şti © 2013